Belediye İşhanı No:109 KARAMAN / Merkez
Haftaiçi 09:00-18:00
+90 532 175 33 36

Hakkımızda

Firmamız 2016 yılında ADİRA PROFESYONEL YÖNETİM olarak hizmet vermeye başlamış olup şubeleşmiş ve kurumsal bir firma olmayı kendine ilke edinmiştir. Siz kıymetli müşterilerimizin yoğun ilgisinden dolayı bünyesine GAYRİMENKUL birimini de katmış bu yolda da kısa zamanda başarılı sonuçlar almıştır.2018 yılına ise genç dinamik ve genişleyen kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye ve kalitesini daha da arttırmaya yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz

"Adira Grup olarak Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlayıp; onlara yakın, keyifli ve değer katan bir hizmet deneyimi sunmak"tır. Aktif olan birimlerimiz de ; Profesyonel Yönetim Gayrimenkul Danışmanlığı Organizasyon Proje Destek birimi ve Danışmanlık bulunmaktadır. Gün geçtikçe büyükmekte olan Adira Grup Bu doğrultuda kurumsallık çatısı altında şubeleşmeye çalışan, yakın zaman da temizlik,nakliye ve diğer birimleri aktifleştirerek kendi bünyesine katmayı düşünen bir yapı üzerinden yola çıkılmıştır.

Misyonumuz

Çıktığımız bu yolda "Siz keyfinize bakın, biz yönetime !" sloganı ile "Müşterisine değer yaratan, güvenilen ve tercih edilen lider profesyonel yönetim ve gayrimenkul firması olmak"tır.

Aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulmak için buradayız İletişim formunu doldurmanız yeterli.


Amacımız, hızlı ve ekonomik bir şekilde müşteri odaklı uzman kadromuz ile yaşam alanlarınızı profesyonelce yönetilmesini sağlamaktır. Bizi şekillendiren sizler ve sizlerin beklentileridir. Ortak yaşam alanları ile ilgili her türlü sorununuzda ve ihtiyacınızda sorumluluk almak ve profesyonel çözümler sunmak için varız

Bize Ulaşın

Belediye İşhanı No:109 KARAMAN / Merkez Sabit:+90 338 212 8 212 GSM:+90 532 175 33 36 GSM 2:+90 532 175 33 67 Email:bilgi@adiragrup.com
© Copyright 2018 | Adira Grup Tüm Hakları Saklıdır.

Pienart'la Çalışıyoruz